Spring wedding attire

by

Chyba możemy już śmiało powiedzieć, że wiosna w końcu nadeszła. A  sezon wiosenny sezon naturalnie otwiera też sezon weselny. To z kolei stawia nas przed szafą i pytaniem – co ja założę? Wesele o każdej porze roku charakteryzuje się nieco innym klimatem i tym też powinniśmy się sugerować przy wyborze naszej kreacji.

O ile koktajlowych sukienek są do wyboru tysiące, to znalezienie tej ‘jedynej’ stanowi nie lada zadanie. Dla mnie największym wyzwaniem jest znalezienie sukienki w przystępnej cenie (bo przecież założę ja max kilka razy w życiu), która będzie nadawała się również na inne wydarzenia niż wesele i która nie będzie zbyt strojna, ale również nie będzie mega skromna. Uważam, że sporym problemem na weselach w Polsce jest to, że przy zaproszeniach nie jest uwzględniony styl imprezy. Przez co czasami dziewczyny są odstrojone jak na studniówkę, a czasami styl jest bardzo minimalistyczny. Mając to wszystko w głowie wczoraj postawiłam na koronkową (a jakżeby inaczej) sukienkę w błękitnym kolorze, do której dobrałam bordowe dodatki. Na wierzch natomiast narzuciłam ramoneskę w pięknym wrzosowym odcieniu. Z biżuterii postawiłam na złoty zegarek i kolczyki z beżowymi przebłyskami.

Zapraszam na swojego Instagrama: @izabielaa

 

Style Tip:  If you’re not familiar with the venue, check it out online for an idea of the wedding’s vibe, then plan your ensemble accordingly.

SUKIENKA – ASOS  |  SZPILKI – DEEZEE  |  TOREBKA  – STRADIVARIUS  |  RAMONEKA – ZAFUL

No tags 17 Comments 0
17 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *