Duet idealny

by

Są zestawienia, które chyba nigdy nie wyjdą z mody. Do nich z pewnością można zaliczyć połączenie dżinsów i białej bluzki. Do szczególnych pewniaków ulicznego stylu możemy zaliczyć spodnie z wysokim stanem połączone z białą koszulą bądź jeszcze lepiej, z koronkowym topem. A to wszystko z powodu ich wielofunkcyjności i ponadczasowości. Takie combo można porównać do małej czarnej – można nosić je na wiele okazji i można zrobić z nimi niemal wszystko. Możemy założyć do nich szpilki, ale równie efektownie będą wyglądały ze sportowym obuwiem lub balerinkami. I podobnie jak wspomniana, kultowa sukienka, tolerują niezliczoną ilość przeróżnych dodatków.
Stąd też przy tej późnej, ale słonecznej jesiennej porze zdecydowałam się na tak klasyczne połączenie, dodając do całości kurtkę z futrzanym kapturem oraz brązowe botki.

Zestaw białej koszuli i jeansów już jakiś czas temu został okrzyknięty klasyką, a zarazem klasą samą w sobie. Duet ten sprawdza się zawsze i wszędzie. Genialnie spisuje się na co dzień, jak i od święta.BLUZKA – NEW LOOK  |  DŻINSY – NEW LOOK  |  KURTKA – SHEIN  |  BOTKI – STRADIVARIUS

No tags 58 Comments 0
58 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *