Kolorowy zawrót głowy

by

Jesień, zwłaszcza tak późna, kojarzy nam się z szarościami, granatami czy czernią. Wielu osobom się wydaje, że wraz z nadejściem chłodnych dni, kolorowe elementy garderoby można schować głęboko do szafy. Nic bardziej mylnego i na szczęście powoli Polki i Polacy i przestają zamykać się w świecie szaroburych ubrań, które idealnie stapiają się z ponurą, jesienną pogodą, a stawiają na kolorowe, designerskie motywy. I bardzo dobrze bo w tym sezonie jesienno-zimowym rządzą kolorowe outfity, niczym te z lat 90-tych! Oczywiście nie oznacza to powrotu do tzw dekady kiczu, tylko zaczerpnięcie z niej tego, co było najlepsze 😉

Poniższa stylizacja zaczęła się “od końca” – wiedziałam, że chce założyć ten kolorowy płaszczyk, tylko musiałam się jeszcze zastanowić z czym go zestawić, by całość się nie gryzła. W związku z tym, że na dżinsy jeszcze przyjdzie pora, to postawiłam na cygaretki (które notabene zimą jest mi ciężko z czymś zestawić) i dopasowany szary golf.

Ta jesień i zima zdecydowanie upłyną pod znakiem wzorów – i to tych bardzo wyrazistych. W modzie nie tylko jest krata czy powracająca do łask panterka, ale nadszedł też czas na różnorakie wzory oraz motywy kwiatowe. Najlepiej wielobarwne i dynamiczne. Mogą pojawić się zarówno na swetrach i bluzkach, albo jak w moim przypadku na płaszczu bądź każdym innym dodatku!

 

 

PŁASZCZ – ROMWE  |   SWETEREK – EVEN&ODD  |  CYGARETKI  –  ASOS  | SZPILKI –  DEEZEE

No tags 52 Comments 0
52 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *