Fringe skirt & polo neck sweater

by

Z czym kojarzy Wam się jesień? Mi z różnobarwnymi, mieniącymi się na złoto-czerwono liśćmi, z kasztanami, koszykiem czerwonych jabłek i śliwkami. Są to też coraz krótsze dni, a coraz dłuższe wieczory. W takie spokojne jesienne wieczory dobrze jest usiąść na wygodnym fotelu, czy na kanapie, przykryć się ciepłym kocem i poczytać ciekawą lekturę lub obejrzeć ulubiony film. Jesień to dla mnie też ciepłe swetry, płaszczyki i szale.

Stąd dzisiaj zestawienie ciepłego golfa oraz spódnicy w frędzle. Od kilku sezonów frędzle cieszą się dużą popularnością. Możemy zobaczyć je nie tylko na dodatkach, ale i ubraniach. Frędzle możemy założyć na wiele okazji, zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Istotne jest by były one odpowiednio dobrane i zestawione z innymi, pasującymi elementami. Pamiętajmy tylko, aby nie przesadzić z tym motywem, dlatego lepiej postawić na jeden frędzlowany element.

 Styled correctly, fringe can be sleek, feminine, edgy, or glamorous. It’s all about the piece itself and how you wear it.

-Whowhatweater.co.uk

 

GOLF – HOUSE    |   SPÓDNICA –  ROMWE  |  SZPILKI  –  STRADIVARIUS  |  PASEK – RESERVED

No tags 18 Comments 0
18 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *