The first autumn wish list

by
“I was sad. Then I bought something online, I feel better now.” 
– Unknown

Wiecie co uwielbiam w zakupach w Internecie? Zapewne większość z Was postawiła na niższe ceny. Też, ale przede wszystkim zachwyca mnie różnorodność tych wszystkich rzeczy. W niektórych sklepach internetowych na prawdę można znaleźć masę ciuszków, które będą nam się śniły po nocach. Na bazie jednego z takich sklepów – LUCLUC (click here) postanowiłam zrobić moją jesienną wish listę. Jak zauważyliście tkwię jeszcze w lecie, a moja garderoba zupełnie nie jest gotowa na chłodniejsze dni, co już zaczęłam odczuwać 🙁
Oto rzeczy, które bardzo chętnie zobaczyłabym u siebie w szafie w tym sezonie:
KURTKI i PŁASZCZE – założę się, że nikogo nie zdziwiłam. Nakryć wierzchni na te chłodne dni, nigdy bowiem nie za wiele. Eleganckie, ciepłe płaszcze to podstawa, a na co dzień nic nie sprawdza się lepiej niż ramoneska. Ta z frędzlami to absolutny hit sezonu.
SPODNIE i BLUZY – spodnie zarówno te eleganckie, które ukochałam sobie już na początku wiosennego sezonu, jak i proste dżinsy. Jesienią i zimą rezygnuję z dziur 🙂 Bluzy – uwielbiam. 

BUTY – płaskie buty na jesień to moje największe zapotrzebowanie. Przedstawione poniżej modele wydają mi się idealne, bo: są wygodne, eleganckie i można je nabyć w moim rozmiarze 35!

19 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *