The devil wears Prada

by
Od dziś zacznę się z Wami dzielić moją drugą pasją – kinem. Jako, że blog jest bardziej nastawiony na modowy aspekt niż lifestyl’owy, to nie mogę zacząć od innego filmu niż Diabeł ubiera się u Prady.

Andrea to dziewczyna z małego miasteczka, która  poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly, wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika Runway. Szybko przekonuje się, że Miranda to klasyczny szef z piekła rodem..

Mimo, że chyba każda z Was widziała już ten film, to wspominam o nim przy okazji zapowiedzi nowej książki Lauren Weisberger o wdzięcznym tytule : Revenge Wears Prada: The Devil Returns.  
Autorka zdradziła, że dzieje znowu będą toczyły się wokół ambitnej Andy, która skończyła 30-tkę i jest redaktorką “The Plunge”, największego magazynu skierowanego do panien młodych.Nadal pracuje z Emily, z którą teraz się przyjaźni. Planuje również swój ślub. Bajka nie potrwa jednak długo, ponieważ – jak sugeruje tytuł – Miranda powróci. I będzie bardziej diabelska niż kiedykolwiek…

Czekacie na książkę ?  Podobał Wam się film?  Znacie może inne filmy o podobnej tematyce?

Ja ze swojej strony mogę polecić: Confessions of shopaholic, Sex and the City, 500 days of summer.
20 Responses

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *